Publikuar: Pri 07 2016 10:01

SHITEN

Publikuar: Pri 07 10:01
Shikime: 44
SHITEN TE GJITHA MOBILJET E NJE DYQANI

=EKSPOZITOR XHAMI
=BANAK
=BANAK PER CANTA DHE PORTOFOLA
=EKSPOZITOR PER SYZET
=2 COPE MAIKINA TRUP
=2 REKLAMA FOREX


GJITHASHTU EDHE MALLI I DYQANIT I GJITHI NEN KOSTO
=CANTA MECMIME SHUM TE ULTA
=BIZHUTERI TE NDRYSHME
=RROBA PLAZHI
=PORTOFOLA PER FEMRA DHE PER MESHKUJ
=CANTA MBREMJESH
=UNAZA
=RRIPA PER FEMRA DHE PER MESHKUJ
=VETH DHE VARSE
=BYRZYLYK ETJ
KONTAKTONI PER INFO
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
44
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione