Tavolina karrige stol druri me palosje per lokal

0 LEK

Shitet nga: franc 18 Tet 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Tavolina druri tropikal me palosje 22 cop. Karrige druri tropikal me palosje 25 cop. Stol dru tropikal 1 cop. Per ambejnte si jasht dhe brenda rezistente ndaj lageshtis dhe agjenteve atmosferik. Pershtatshme per lokal.
Në fillim