SUPER OKAZION! Shitet biznes ps3, ps4, kompjutera

Shitet nga: Landi 08 Tet 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 990 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet biznes playstation3 dhe playstation4
biznesi perfshin:
* ps3 - 9 cope
* ps4 - 3 cope
* leva per ps3 - 28 cope
* leva per ps4 - 9 cope
* Televizor 52’ - 8 cope

* Lojra per ps3 (disqe)
- pes 2012
- pes 2014 naruto
- grand turizma
- wipeout fury
- cujsis
- dirty 2

* Lojra per Ps3 me çip:
- Blur
- Call of Duty
- Pes 2013
- Pes 2018
- GTA

* Lojra per Ps4
- Fifa 14,16,17,18,19
- Need of speed
- Forcing 4
- Pes 18,19
- GTA
- Call of Duty
- Uafia 3
- Lill zone
- Mortal Kombat

* Kompjutera - 18 cope (12+6)
* Karrige lekundese - 8 cope
* tavolina kompjuteri - 12cope
* karrige kompjuteri - 12 cope
* kolltuqe dopio - 5 cope
* shisha - 2 cope
* tapet i madh per biznese
* reklama ps3 ps4
* dollape per levat dhe materiale te tjera
* 2 banake kryesore
cmim i DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim