Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 23 2018 11:21

Silikon per pjesen e perparme te kembes

LEK

Publikuar: Gush 23 11:21
Shikime: 5
Silikon per pjesen e perparme te kembes .Paketimi permban 2 cope.Silikoni ka veti te ngjitet dhe te hiqet perseri nga kepuca pa e demtuar ate.Mund te lahen dhe te perdoren perseri. Me shumice ka çmim tjeter.... Përshkrimi i linkut

DYQAN MJEKESOR

SHITJE ONLINE NE TE GJITHE SHQIPERINE....SHERBIM TAXI E SJELLIM ATY KU JE TI DHE PAGUAJ NE DOREZIM
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr. "Jordan Misja", Tirane Tregoje në hartë

+355697336788

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

SHITJE ONLINE NE TE GJITHE SHQIPERINE....SHERBIM TAXI E SJELLIM ATY KU JE TI DHE PAGUAJ NE DOREZIM
Rr. "Jordan Misja", Tirane +355697336788
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355697336788

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione