Publikuar: Maj 28 2022 02:56

Shiten tavolina + zgare ( cmim i arsyeshem)

LEK

Publikuar: Maj 28 02:56
Shikime: 182
Shiten komplete tavolinash druri + zgare ne gjendje shum te mire
Tavolinat jan 8 komplete (16.000) lek kompleti
3 te bardha dhe 5 venge
Tavolina te larta (4 komplete) (1500)lek kompleti
Zgara me qymyr dhe dy vende per hell (60.000) lek

(PER TE GJITHA SE BASHKU CMIMI I DISKUTUESHEM)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
182
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682392293

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione