Shiten rafte, fotokopje, mall kancelarie

Shitet nga: armand 18 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten rafte dhe fotokopje mall me vleren reale 3.7 milion per arsye mbyllja biznesi. Per kontakt ne inbox ose mesazh me wtsup ne nr 0696291284 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim