Shiten ngrohese elektrike per lokale!

Shitet nga: Mondi 23 Tet 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten ngrohese elektrike per lokale dhe ambjente te ndryshme biznesi. Shume funksionle dhe ekonomike. Per me shumice cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim