SHITEN MBAJTESE MURI + KUNJA per produkte

Shitet nga: RONI 20 Tet 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten derrasat e Bardha MDF me shkelqim te cilesise se pare me permasa 1x2 ,1x2 ,0.5x2 (derrasat jan te ndara ne 3 pjese dhe jan bashkuar ne korniz). Gjithsej kan qen dy faqe muri ,pra 10m2 si dhe 350 kunja per te var aksesore ose per te vendosur atlete, rroba etj.
Kostoja totale ka qene 1 milion e 850 mije leke te blera tek Dajti Construxion dhe jan pothuajse te reja ne gjendje perfekte.

Cmimi 850 mije leke te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim