Publikuar: Pri 30 2022 03:11

Shiten kuti mbajtese ne permasa te ndryshme

Publikuar: Pri 30 03:11
Shikime: 1
Shiten kuti mbajtese. Te pershtatshme per organizimin dhe sistemimin e materialeve te vogla apo produkteve. Kane menyra vendosje te ndryshme ne rafte apo qendrim te lire mbi siperfaqe te sheshta.
🔹 Kuti mbajtese gri Mano G-25 200x300x130mm—20 cope— 250 L copa
🔹Kuti mbajtese gri Mano G-15, 125x195x90mm— 18 cop — 100 L Copa
🔹 Kuti mbajtese te kuqe dhe jeshile Italiane, 144x237x123mm— 52 cop— 120 L copa
🔹Kuti mbajtese gri turke 102x170x74 mm-20 cope - 60 L copa
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672534671

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione