Shiten aparatura per sallon bukurie

Shitet nga: Nori 03 Nën 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten aparatura per sallon bukurie.per arsye emigrimi.
Apartur avulli.15 mije lek te reja.
Aparatur sauna per celolitin dhe dobesim 15 lek te reja.
Jan te reja te perdorura 6 muaj.
SPA GURE PER MASAZH PROFESIONALE 20 MI LEJ TE REJA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim