Shesim dru me shumice e pakice dhe gur dekorativ

Shitet nga: Endi 18 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shesim dru me shumice dhe pakice. Per familje qe kane ne perdorim soba druri apo oxhaqe dhe biznese te cilat perdorin furre druri.
Druri eshte i llojeve te ndryshme dhe permasave te ndryshme sipas kerkeses suaj.

///////////////////////////
Mga sot deri ne daten 1 Netore oferta e druve nga 28 mij lek lata e lisit behet 26 mij lek.Dhe nga 26 lata e haut behet 25 mij lek, dhe nga 35 mij lek dru lisi per oxhak behet 32 mij lek..... shpejtoni njerz se te erdhi dimri ,erdhi i ftohti❄️❄️☃️⛄️Kjo ofert eshte e vlevshme vetem per piken e Sauk City🤷‍♂️👏👏👏👏.Ju mirpresim!!
////////////////////////////////////


NE FOTOT E MEPOSHTME NGARKESA E RE ME DRRU MBI 2 VJET I PRERE DHE I THARE

Dru ahu, 26 mije leke/lata permasat lartesia 80, gjatesi, gjeresi. 70-70

Dru lisi 28 mije leke/lata per sobe,. per oxhaqe 35 mije leke me te nietat permasa.

Shesim gjithashtu gur dekorativ nga i grumbulluar dhe perpunuar nga Mali i Tomorrit.

cmimet varjojje nga 7 euro deri ne 18 euro meter katror.

I tere guri eshte i lare paperjashtim. Tregetohet ne permasa te ndryshme.

Na kontaktoni per cmimet me te mira ne treg.

Adresa: Danish Jukniu Nr: 1. Ngjitur me policine ushtarake Sauk, Tirane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim