Shes bisnes, perpunim detergjetesh !!! Okazion

Shitet nga: Oclean Oclean Sot 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Per asyje falimentimi shes me cmim shume te arsyeshem bisnesin dhe linjen e prodhimit te detergjentve te ndryshem.

Kam sasi stok: Detergjent per duar, per larjen e shesheve dhe pjatave me cilesi shume te mire dhe cmim te lire. shiten per arysje falimentimi dhe shendetesore.

Shes kazan per perpunim dhe trazimin e produkteve te ndryshme.

Shes bidona plastik per detergjent te blere ne greqi

Shes etiketa te ndryshe te markes Oclean

Shes lende te para per prodhimin e detergjentve te blera ne greqi. shume cilesore


Te interesuar te kontaktojne ne telefon,
Cmimi shume shume i mire.


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim