Pjata Spanjolle Opal-Glass Me shumice.

1 400 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Sot 13:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Shtrese Dysheku. 14 500 LEK
Set Filxhane per çaj. 5 000 LEK
Kristalier Fulgini. 2 200 EUR
Poltronë Rrotulluese Moderne. 22 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Shesim me Shumicë për restorante dhe lokale Pjata Spanjolle marka Bormioli.
Vetroceramica Opal-Glass kundër ciflosjeve dhe thyerjeve.

Çmimi për shumicë mbi 500 pjata diskutohet deri ne 30%-40%.
Çmimi për Setet ( 6 pjata te medha / 6 pjata te vogla / 6 pjata për gjellë / 1 tas sallate ) diskutohet në masën 10% për Set.
Çmimi me detyrim Pakicë ( minimumi 6 pjata ) është 1400 lek te reja
PICAKU 2015 sh.p.k
" I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe duke kerkuar, arredon me shije shtepine e enderruar" - Copy Right of PICAKU-2015 sh.p.k - Gjithcka e Importuar direkt nga Suedia. Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim. Ofertat ne dyqanin tone online nuk zgjasin pambarimisht, pra kane nje periudhe filimi dhe mbarimi. Gjithesesi ne kemi gjithmone te ekspozuar cmimin fillestar. Mos u paraqisni ne dyqan me screen-shot te celularit me oferta te vjetra por beni nje azhornim te faqes tone dhe shikoni cmimet ne kohe reale. Ju falenderojme dhe jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Don Bosko perballe Kishes Katolike Tregoje në hartë
355676062000
https://www.facebook.com/Mobilie.Druri.Suedeze
PICAKU 2015 sh.p.k
  Online
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Set Porcelani për çaj dhe pjata  per tortë 5 000 LEK
Kristalier Fulgini. 2 200 EUR
Kredencë Dru Arrë . 1 300 EUR
Abazhur Tavoline 0 LEK
Në fillim