Parfume me mbushje / Replika te persosura

0 LEK

Shitet nga: Dyqani i Aromave 29 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Nuk keni provuar kenaqesine e te nuhaturit parfumin origjinal te markes ne nje replike derisa te merrni produktin tone ne dore! Perngjasim deri 98% me origjinalin (me e larta aktualisht ne treg). Esence vajore krijuar nga vajrat esenciale te bimeve dhe jo aromat sintetike krijuar ne laborator me kimikate dhe ngjyrues. Produkt i certifikuar me TUV/SUD dhe ISO 9001 dhe ISO 22716 GMP; i sigurt per lekuren. Cmim tej mase i leverdisshem konsideruar cilesine qe merrni. Kontaktoni dhe filloni e beni ndryshimin ne cilesi e leverdi bashke me ne!
Dyqani i Aromave
+355694050411
Leaflet
Në fillim