Parfume “CREATION”, Eksluziviteti për Shqipërinë

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Flawless Albania 31 Tet 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Nuk keni provuar kenaqesine e aromes se parfumin origjinal te markes “CREATION “!
Perngjasim deri 95% me origjinalin (me te mirat aktualisht ne treg). Esence vajore nga vajrat esenciale te natyrale. Produkt i certifikuar sipas standarteve Europiane: European Cosmetics Directive 76/768/EEC, ISO 14714; ISO 758, ıso 480, ISO 3679, ISO 3680. Çmim me shume leverdi krahasuar me cilesine qe merrni. Kontaktoni dhe filloni e beni ndryshimin ne cilesi e leverdi bashke me ne!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim