Paisj dhe akcsesore per invalide

Shitet nga: Besnik 18 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shesim paisje the aksesore per invalide,the per persona me aftesi te kufizuar.Qmimi asht ipa diskutueshem.te interesuarit te me kontaktojne me email.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim