Mobileri Martini kerkon financier/e

750 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Mobileri Martini 22 Sht 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Me rastin e zgjerimit te kompanise , kerkojme nje financier/e me ose pa eksperience mjafton te kete mbaruar universitetin ne Tirane ne shtet nga viti 2012-2016. Kompania do ofroje trajnim 2 javor falas dhe me te miret do perzgjidhen . Ju lutemi vetem aplikantet qe kan mbaruar ne ekonomikun e tiranes dega finance kontabilitet do meren ne konsiderate , bashkangjitur me CV dergoni diplomen bachelor te skanuar me listen e notave. Kontaktoni ne emailin tone mobilerimartini@outlook.com
Mobileri Martini
Leaflet
Në fillim