Kriko Birre

0 LEK

Shitet nga: endri 30 Qer 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
kollone birre me porosi sh cilesore dhe sh te bukura ngjyra sipas deshires.
kollonat behen vetem me porosi porosia zgjat 7- 10 dite.
Leaflet
Në fillim