Karroca produktesh per supermarkete/magazine

Shitet nga: Tirana cash and carry 07 Tet 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Tirana cash and carry, kompania me e madhe ne Shqiperi per shperndarjen dhe shitjen me shumice per biznese dhe subjekte te ndryshme ofron te shese:
-*8 karroca profesionale per transport produktesh (
per supermarkete, magazina etj).
- cmimi i diskutueshem
Kontakt:
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim