Karrige tavolina per bare

0 LEK

Shitet nga: Mario hakrama 09 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Shiten karrige dhe tavolina per ambjente te jashtme per bare nje muaj te perdorura.Cmim i diskutueshem.
Mario hakrama
0674338787
Leaflet
Në fillim