Dr Dova Shampo

2 200 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: arberiashop 28 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
DR DOVA SHAMPOO WITH SEBOREGULAR HS (ROSEMARY) 320 mL

Shampo 100% organike, bazuar në ekstraktin bimor të Rozmarinës. Produkt që ndalon në mënyrë të menjëhershme rënien e flokëve.

Stimulon qarkullimin e gjakut duke nxitur mbirjen e flokëve të rinj.

Efikasitet të lartë në dëndësimin, fortësimin, purifikimin dhe hidratimin e fibrave në thellësi të flokëve.
Balancon yndyrën dhe eleminon zbokthin.

Influencon shumë në rritjen e shpejtë të flokëve në sajë të përbërësve bimore si Vitaminat B në kompleks, acidi Folik dhe Biotina . Përdoret në meshkuj dhe femra.
Nuk ka efekte anësore, pa parabene, pa ngjyrues.
arberiashop
+355697694969
Leaflet
Në fillim