Shazllone plastike te bardhe "made in Italy"

100 EUR

Shitet nga: Renato 23 Maj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Të tjera
Shazllone plastike te importuar nga italia..cilesi e pare ,shume te rehatshem dhe te lehte per tu levizur (kane dhe rrota)
Oferta verore 2 shazllone +tavoline vetem 100€
Leaflet
Në fillim