SHEZLLONE DRURI

0 EUR

Shitet nga: Leonard 15 Dhj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Prodhimet
Të tjera
Prodhojme shezllona druri te pershtatshem per pishina,hotele,resorte luksi dhe plazhe publike.
Cilesia super e mire..
Te fshire me leter.
Te lyer me boje kundra ujit.
Te lyer me llak.
Gjithashtu prodhojme edhe dysheke per shezllona.
Per me teper na kontaktoni ne 0672060555
INSTAGRAM : shezllona plazhi
FACEBOOK: Shezllona plazhi jakupllari
Leaflet
Në fillim