Publikuar: Pri 15 2022 08:17

Shezllona plazhi jakupllari

Publikuar: Pri 15 08:17
Shikime: 8
Prodhojmë shezllona druri të përshtatshëm për pishina,hotele,resorte luksi dhe plazhe publike,tepër cilësor, modele më të kërkuar në treg, si dhe cdo model tjetër si pas kerkesave te klientit..Gjithashtu prodhojmë dyshekë kundra ujit dhe pupa te mbushura me polesterol.
Për më tepër na kontaktoni në Nr..00355672060555
Instagram dhe facebook > shezllona jakupllari
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355672060555

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione