Publikuar: Maj 25 2022 06:40

Raki Rushi

LEK

Publikuar: Maj 25 06:40
Shikime: 228
Shitet raki rrushi me shumice e sezonit 2020 - 2021 rakia eshte 21 grade dhe eshte pika e pare,cmimi 350Leke per Liter.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.Faleminderit!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
228
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693301533

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione