Publikuar: Mar 05 2017 12:47

Mall me cmim shumice. Per arsye Emigrimi

EUR

Publikuar: Mar 05 12:47
Shikime: 128
Shitet malli i sjelle nga GJERMANIA 4-8 tapete 5-10 rrugica 1 morket 6m x 4m 10-14 thase te medhenj me RROBA te ndryshme 2-4 thase lodra super 2-4 thase KEPUCE.AKLETE. ORIGJINALE 4-6 FSHESA ELEKTRIKE ORIGJINALE 4-8 HEKURA HEKUROSJE & 1 HEKUR ME KALDAJE 3-6 TRAPAN BATERI 2 TRAPAN MATRAPIK 700 WAT 1 LAVATRICE 1 LAVASTOVILJE 1 AKUARJUM 1 MIKROVALE E MADHE 60 X 50 X50 7-10 KUTI ME ENE GUZHINE DHE ORIENDI TE NDRYSHME 10-VALIXHE ME RROBA 2-4 VALIXHE ME MBULESA DHR PERDE 1 BICIKLET 1 BICIKLET GJIMNASTIKE 3 SENDILJE FEMIJE 3- 4 VALIXHE ME DVD.BOKSE.KARIKUSA. E SHUUUUUUUM ELEKRTONIKE TE NDRYSHME VLERA E GJITH MALLIT KA KUSHTUAR 2500€ VETEM TRASPORTI NGA DORTMUNDI deri ne TIRANE .PLUS 200000 LEK TIRAN -POGRADEC. E SHES PER ARSYE EMIGRIMI.


===》 (GJITHASHTU ......SHITEN DHE TE GJITHA ORIENDITE SHTEPIAKE ME VLERE 2000€ DHOMGJUMI KOMPLET. 3 DIVANE QE BEHEN DOPJO PLUS 2 PALE MBULESA. 2 SOBA 4 TAVOLINA DRURI DHE XHAMI TAPETE TE NDRYSHEM 3 TELEVIZORE LAVATRICE ARISTON E SERVISUAR SUUUPER ETJ ETJ) .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
128
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

004915736128601

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione