Vaj ulliri

600 LEK

Shitet nga: Sokol 16 Dhj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shitet vaj ulliri bio. Prodhuar me teknologjine me uje te ftohte (nuk i humbet vlerat ushqyese vajit) nga ulliri koroneiki (rrace greke). Cilesi shume e larte dhe cmim i arsyeshem. Eksperience shume vjecare ne kultivimin e bimes se ullirit dhe prodhimin e vajit. Njehere sapo ta provoni do ta kuptoni qe keni bere zgjedhjen e duhur.
Provojeni dhe skeni per ta harruar.
Cmimi 600L/liter
Leaflet
Në fillim