PELET PER PERDORIM SHTEPIAK DHE INDUSTRIAL

350 LEK

Shitet nga: Pelet 10 Sht 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shesim pelet i ambalazhuar ne thase 15 kg me cmimin 350 leke . Per perdorim soba peleti ne shtepine tuaj por edhe per perdorim industrial.Per me teper telefononi ne numri e telefonit.
Leaflet
Në fillim