Palme

500 EUR

Shitet nga: Luli 13 Maj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shitet palme rreth 10m.e pershatshme per vila te bukura dhe per cdo gje tjeter.
Leaflet
Në fillim