Kerkohet Distributor per produkte higjenike

0 LEK

Shitet nga: adi 18 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
INAES eshte distributor i Ontex per shqiperine per produkte higjenike si (Bebelino, Peceta Higjenike, Pampers per te rritur, Letra te lagura). Ontex me qender ne Belgjike, eshte lider nderkombetar per prodhimin e produkteve higjenike me mbi 17 fabrika te pozicionuara ne pika strategjike.

Kerkojme distributor per rrethe dhe preferohet per zonen e jugut te Shqiperise. Distributori duhet te kete rrjet shperndarje te konsoliduar. Ne ofrojme te drejtat ekskluzive per ate rajon dhe mbeshtetje nga kompania me promocione.

Per te intereresuarit, dergoni nje email me nje pershkrim te shkurter te aktivitetit tuaj tek hr.inaes@outlook.com
adi
Leaflet
Në fillim