Ekspress+Mulli kafeje

0 LEK

Shitet nga: Petushi 31 Maj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Express: Wega(1),Faema(1),Fiorezato(1).
Mulli kafe: Fiorenzato(1cp),Doge(2cp)
Expresset dhe mullinjte jane ne gjendje pune(te mirembajtur)
CMIMI I DISKUTUESHEM
Leaflet
Në fillim