Tavolina dhe karrige

Shitet nga: Julian 30 Korr 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Të tjera
Tavolina dhe karrige metalike me cmim okazion,cilesi shume e mire.
Jepen me cmim okazion,120€ kompleti si ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim