Okazion Shiten 6 Dyer te shume pak te perdorura

Shitet nga: Klodi 18 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Të tjera
Prsh shiten 6 Dyer 3Dyer jane druri dy te dhomave dhe nje e Guzhines kurse 3 jane te Tualeteve Dyert shiten per Arsyen Rinovimi komplet te Hyrjes per me teper informacion kontaktoni ne tel dyert jane te montuara per momentin akoma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim