Mjalte & Qumesht Blete

Shitet nga: Myrteza 16 Maj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Korçë
Prodhimet
Të tjera
Tregetojme Mjalte dhe Qumesht blete 100 % natyral . Cmimi i Qumshtit 10gr 100 , i Mjaltit 10 . Bletet ndodhen ne Voskopoje Tel 0693456900
Myrteza
0693456900
Leaflet
Në fillim