Fshese me korent

Shitet nga: Jurgen 23 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Prodhimet : Të tjera
Shes fshese me korent eshte ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi eshte 1800 w dhe tjetra 1500 w.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim