Pajisje per lavazho

700 EUR

Shitet nga: Landi 12 Qer 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Të tjera
Shiten pajisje per lavazho,kompresor dhe bombul solucioni jan si te reja nuk kan shum qe jane bler tek metabo shiten me cmim te arsyeshm
Leaflet
Në fillim