Paisje per qender estetike

600 EUR

Shitet nga: xhoni 28 Sht 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Të tjera
Poltron : Me masazh, hidromasazh..

Poltroni eshte blere i ri dhe eshte perdorur 3 vjet.

Elektroda ne gjendje te mire pune jo shume te perdorura..

Cmime te arsyeshme
Leaflet
Në fillim