Kerkoj nje agjent shitje

0 LEK

Shitet nga: Perparim 13 Sht 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Të tjera
Kerkoj nje agjent shitje me eksperienc ne drejtim te kozmetikes,si dhe te jete i paisur me patent .
Perparim
0688089820
Leaflet
Në fillim