Karrige dhe tavolina

12 000 LEK

Shitet nga: Fatos 28 Pri 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Të tjera
Shesim karrige dhe tavolina me shumic dhe komplete

6 karrige & 1 tavolin 12000 lek
Leaflet
Në fillim