Gershere profesionale dhe brisk rroje profesional

1 500 LEK

Shitet nga: Paisje per berber sallone 29 Qer 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Të tjera
Gershere profesionale çelik japonez stainless steel , dhe briske rroje profesional modele te ndryshme . Per cdo porosi ose cmim kontaktoni ne +971 545469308 dergesa ne te gjith shqiprine ose ndiqni faqen tone ne Instagram produktepersallon_berber
Paisje per berber sallone
+971 545469308
Leaflet
Në fillim