Depozit nafte

1 200 EUR

Shitet nga: Endri 03 Mar 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Të tjera
Depozit nafte 7000l me pistolet dhe mates te rregullt.
Ndodhet ne Itali
Cel Itali +39 366 440 3953
Cel Shqiperi 0697847614
Leaflet
Në fillim