SHITEN RAFTE METALIKE DHE PER PESHA RENDA

70 EUR

100 EUR

Shitet nga: elidon 17 Korr 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
SHITEN RAFTE METALIKE , MBAJNE PESHA TE RENDA . TE PERSHTATSHME PER CDO AKTIVITET.
70 EURO COPA
GJENDJE 10 RAFTE
Leaflet
Në fillim