Shiten briketa prej bersi ulliri dhe ahu

Shitet nga: Auto Germany Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Shiten briketa nga bersia ullirit dhe e ahut , dimensioni per nje brikete ulliri eshte diameter 80 mm gjatesi 170 mm , kurse per ahun eshte 80 mm gjatesi 50 mm. Briketat e ullirit kane fuqi kalorifike 6000 kkal / kg . Kurse e ahut 5700 kkal/kg. Lageshtia 8.5 %. Mbetje hiri 0.7 % . Ambalazhuar ne kuti 25 kg .
Cmimi per brikete ulliri eshte 50 leke kg
Per ahun eshte 40 leke kg.
Cel 0693999242
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim