VAJ ULLIRI EXTRA VIRGIN

11 500 LEK

Shitet nga: Sali 16 Korr 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
- [x] Shitet Vaj Ulliri 100% bio dhe i Certifikuar Eshte Prodhuar Ne Patra Ne Greece,,ll teper Cilsor dhe shume i pelqyer
- [x] Vjen I Ambalazhuar Ne Teneqe 18.5 litra Nga Patra - Grecce
- [x] Vaji extra virgin dhe me garanci
- [x] 18.5 litra - 95€
- [x] 650 Leke Litri me Pakice
Leaflet
Në fillim