Shezllona dhe cadra alumini te ardhura nga italia

120 EUR

Shitet nga: Privat 03 Korr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Shiten shezllona dhe cadra alumini te ardhura nga Italia shum pak te perdorura si te reja,cilesia me e mire e aluminit italian.shiten per arsye mosperdorimi.gjithsej jan 37 cifte bashk me cadrat perkatese, 120€ kushton cifti bashk me cadren
Leaflet
Në fillim