shazllone plus caderr shiten komplet

100 EUR

Shitet nga: dajo 29 Qer 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
shiten 30 cadra me 60 zhezllone alumini italian dhe me tubat e reres ne gjendje te mire cmimi 100 euro cifti i diskutushem.0693346343
Në fillim