Port dhe pllaka oborri

500 EUR

Shitet nga: Altini 23 Tet 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Porte shtepie hapet ne 2 krahet nuk eshte me shin ka dhe der te vogel qe perdoret vazhdimisht ka dhe hapjen ne mes porta eshte shum e paster shum cilsore komplet me hekur e jo me llamarin e pa ndryshkur fare 2 vjet eshte perdorur shitet ngaqe dua ta nderroj per arsyje se dua ta kombinoj me dicka tj shiten she pllakat e oborrit 130 metra total po thuajse te reja dhe ato 2 vite jan te perdorura i kam marr 8.500 lek metrin tn shiten per vetem 4.500 lek te vjetra metri ose nderrohen me ndonje makin apo dicka tj.
E diskutushem.
Leaflet
Në fillim