OKAZION Rafte metalike marketi

14 000 EUR

Shitet nga: Zalo 29 Maj 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera

Paketa 14000 euro
-Perfshin 100m rafte metalike murale italian 6 ndarese(te bardhe).
-Perfshin 67m gondole(rafte metalike dopjo)/5 ndarese.
-21 karroca te medha dhe te vogla
-9 kosha
-aksesore shtese dhe ndarese shtese.
Leaflet
Në fillim