Mundësia për të investuar në projektin tuaj.

5 000 000 EUR

Shitet nga: support@opportufin.com 28 Tet 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Përshëndetje mik i dashur
Unë kontaktoj me promovuesit e projekteve, në kontekstin e financimit të projekteve fitimprurëse të investimeve në botë. Në të vërtetë, unë jam në kontakt me investitorët të cilët dëshirojnë të investojnë në projekte të dobishme përmes njerëzve seriozë dhe profesionistë. Roli im është të kryej studime të projektit, të diskutoj dhe të ndaj me promovuesit e projektit në mënyrë që të arrihet një partneritet fitim-fitues. Nëse keni projekte interesante dhe fitimprurëse që mund të përfitojnë nga ju dhe gjithashtu të përfitojnë nga klientët e mi, ju lutemi kthehuni tek unë për më shumë detaje.
Përzemërsisht.
Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni me email: support@opportufin.com
support@opportufin.com
Leaflet
Në fillim