Publikuar: Mar 23 2023 10:42

Materiale per mobileri me shumice dhe pakice

Publikuar: Mar 23 10:42
Shikime: 380
Materiale per mobileri me shumice dhe pakice
Multistrat e bardh (dy cilesi)
Osb
Kompesat
Per me shume kontaktoni whatsapp ose telefon: +355699808942 ose +355692058552
Ose na gjeni ne instagram: swedenwood.al
Tek ne do të gjeni lëndë druri per çati,tavan,dysheme,parket,aksesor,katrama,tjegull kanadeze,kompesatë,betoform,antimol,bojë,llak,etj...
Adresa:”Rruga Miqesia” Spitalle,Durres
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
380
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699808942

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione